2019 FC Almere Jumbo Schoolvoetbal toernooi

Uitslagen

2 Jongens Poule A

van tot thuisteam uitteam uitslag
09:30 09:50 De Polderhof 2-1 Het Drieluik 2-3 4 - 5
10:00 10:20 Omnibus 2-1 De Waterspiegel 2-1 3 - 3
10:30 10:50 Omnibus 2-1 De Polderhof 2-1 3 - 7
11:00 11:20 Het Drieluik 2-3 De Waterspiegel 2-1 3 - 1
11:30 11:50 Omnibus 2-1 Het Drieluik 2-3 3 - 5
12:00 12:20 De Polderhof 2-1 De Waterspiegel 2-1 5 - 2
 

2 Jongens Poule B

van tot thuisteam uitteam uitslag
09:30 09:50 De Compositie 2-1 Het Drieluik 2-2 1 - 2
10:00 10:20 De Flierefluiter 2-1 De Albatros (obs) 2-1 0 - 21
10:30 10:50 De Flierefluiter 2-1 De Compositie 2-1 3 - 19
11:00 11:20 Het Drieluik 2-2 De Albatros (obs) 2-1 1 - 24
11:30 11:50 De Flierefluiter 2-1 Het Drieluik 2-2 1 - 6
12:00 12:20 De Compositie 2-1 De Albatros (obs) 2-1 0 - 17
 

2 Jongens Poule C

van tot thuisteam uitteam uitslag
09:30 09:50 De Klaverweide 2-1 Het Drieluik 2-1 9 - 5
10:00 10:20 Columbus 2-1 Omnibus 2-2 18 - 0
10:30 10:50 Columbus 2-1 De Klaverweide 2-1 20 - 6
11:00 11:20 Het Drieluik 2-1 Omnibus 2-2 6 - 1
11:30 11:50 Columbus 2-1 Het Drieluik 2-1 18 - 2
12:00 12:20 De Klaverweide 2-1 Omnibus 2-2 9 - 0
 

3 Jongens Poule A

van tot thuisteam uitteam uitslag
09:30 09:45 Omnibus 3-2 De Klaverweide 3-1 3 - 1
09:50 10:05 Het Drieluik 3-1 De Flierefluiter JO3-2 5 - 5
10:10 10:25 Het Drieluik 3-4 Omnibus 3-2 4 - 0
10:30 10:45 De Klaverweide 3-1 Het Drieluik 3-1 5 - 2
10:50 11:05 De Flierefluiter JO3-2 Het Drieluik 3-4 3 - 3
11:10 11:25 Omnibus 3-2 Het Drieluik 3-1 3 - 4
11:30 11:45 Het Drieluik 3-4 De Klaverweide 3-1 3 - 4
11:50 12:05 De Flierefluiter JO3-2 Omnibus 3-2 5 - 5
12:10 12:25 Het Drieluik 3-1 Het Drieluik 3-4 5 - 2
12:30 12:45 De Klaverweide 3-1 De Flierefluiter JO3-2 3 - 1
 

3 Jongens Poule B

van tot thuisteam uitteam uitslag
09:30 09:50 Het Drieluik 3-2 Omnibus 3-1 0 - 2
09:30 09:50 Columbus 3-1 De Polderhof 3-1 6 - 5
10:05 10:25 De Flierefluiter 3-1 Het Drieluik 3-2 4 - 3
10:05 10:25 Omnibus 3-1 Columbus 3-1 7 - 3
10:45 11:05 De Polderhof 3-1 De Flierefluiter 3-1 1 - 2
10:45 11:05 Het Drieluik 3-2 Columbus 3-1 5 - 2
11:20 11:40 De Flierefluiter 3-1 Omnibus 3-1 0 - 8
11:20 11:40 De Polderhof 3-1 Het Drieluik 3-2 5 - 5
12:00 12:20 Columbus 3-1 De Flierefluiter 3-1 4 - 1
12:00 12:20 Omnibus 3-1 De Polderhof 3-1 15 - 3
 

3 Jongens Poule C

van tot thuisteam uitteam uitslag
09:30 09:50 De Klaverweide 3-2 De Waterspiegel 3-1 1 - 1
10:00 10:20 Omnibus 3-3 Het Drieluik 3-3 7 - 2
10:30 10:50 Omnibus 3-3 De Klaverweide 3-2 7 - 2
11:00 11:20 De Waterspiegel 3-1 Het Drieluik 3-3 0 - 15
11:30 11:50 Omnibus 3-3 De Waterspiegel 3-1 8 - 3
12:00 12:20 De Klaverweide 3-2 Het Drieluik 3-3 1 - 5
 

3 Meisjes Poule A

van tot thuisteam uitteam uitslag
13:30 13:50 De Polderhof M3 Omnibus M3 0 - 3
14:00 14:20 De Klaverweide M3-1 Het Drieluik M3 1 - 7
14:30 14:50 De Klaverweide M3-1 De Polderhof M3 3 - 0
15:00 15:20 Omnibus M3 Het Drieluik M3 0 - 9
15:30 15:50 De Klaverweide M3-1 Omnibus M3 1 - 3
16:00 16:20 De Polderhof M3 Het Drieluik M3 0 - 3
 

4 Jongens Poule A

van tot thuisteam uitteam uitslag
13:30 13:50 Omnibus J4-1 De Compositie J4-1 3 - 0
14:00 14:20 Het Drieluik J4-1 De Klaverweide J4-2 3 - 1
14:30 14:50 Het Drieluik J4-1 Omnibus J4-1 4 - 3
15:00 15:20 De Compositie J4-1 De Klaverweide J4-2 0 - 3
15:30 15:50 Het Drieluik J4-1 De Compositie J4-1 3 - 0
16:00 16:20 Omnibus J4-1 De Klaverweide J4-2 4 - 2
 

4 Jongens Poule B

van tot thuisteam uitteam uitslag
13:30 13:45 De Flierefluiter J4-2 Columbus J4-1 3 - 6
13:30 13:45 De Compositie J4-3 De Regenboog J4-2 1 - 10
14:10 14:25 Het Drieluik J4-2 De Flierefluiter J4-2 1 - 2
14:10 14:25 Columbus J4-1 De Compositie J4-3 10 - 2
14:50 15:05 De Regenboog J4-2 Het Drieluik J4-2 11 - 1
14:50 15:05 De Flierefluiter J4-2 De Compositie J4-3 3 - 5
15:30 15:45 Het Drieluik J4-2 Columbus J4-1 0 - 8
15:30 15:45 De Regenboog J4-2 De Flierefluiter J4-2 9 - 2
16:10 16:25 De Compositie J4-3 Het Drieluik J4-2 1 - 3
16:10 16:25 Columbus J4-1 De Regenboog J4-2 4 - 1
 

4 Jongens Poule C

van tot thuisteam uitteam uitslag
13:50 14:05 Omnibus J4-2 Het Drieluik J4-4 2 - 1
13:50 14:05 Caleidoscoop J4-1 De Albatros (obs) J4-2 7 - 5
14:30 14:45 Columbus J4-2 Omnibus J4-2 3 - 4
14:30 14:45 Het Drieluik J4-4 Caleidoscoop J4-1 6 - 6
15:10 15:25 De Albatros (obs) J4-2 Columbus J4-2 1 - 5
15:10 15:25 Omnibus J4-2 Caleidoscoop J4-1 2 - 1
15:50 16:05 Columbus J4-2 Het Drieluik J4-4 0 - 1
15:50 16:05 De Albatros (obs) J4-2 Omnibus J4-2 3 - 3
16:30 16:45 Caleidoscoop J4-1 Columbus J4-2 2 - 6
16:30 16:45 Het Drieluik J4-4 De Albatros (obs) J4-2 5 - 0
 

4 Jongens Poule D

van tot thuisteam uitteam uitslag
13:30 13:45 De Polderhof J4-1 De Flierefluiter J4-1 4 - 5
13:30 13:45 De Klaverweide J4-1 Het Drieluik J4-3 1 - 1
14:10 14:25 De Compositie J4-2 De Polderhof J4-1 5 - 3
14:10 14:25 De Flierefluiter J4-1 De Klaverweide J4-1 2 - 2
14:50 15:05 Het Drieluik J4-3 De Compositie J4-2 2 - 10
14:50 15:05 De Polderhof J4-1 De Klaverweide J4-1 11 - 4
15:30 15:45 De Compositie J4-2 De Flierefluiter J4-1 5 - 4
15:30 15:45 Het Drieluik J4-3 De Polderhof J4-1 0 - 2
16:10 16:25 De Klaverweide J4-1 De Compositie J4-2 2 - 9
16:10 16:25 De Flierefluiter J4-1 Het Drieluik J4-3 1 - 0
 

4 Meisjes Poule A

van tot thuisteam uitteam uitslag
13:30 13:50 Het Drieluik M4-1 De Flierefluiter M4-1 2 - 2
14:00 14:20 Columbus M4-1 Omnibus M4-1 2 - 3
14:30 14:50 Columbus M4-1 Het Drieluik M4-1 5 - 0
15:00 15:20 De Flierefluiter M4-1 Omnibus M4-1 1 - 2
15:30 15:50 Columbus M4-1 De Flierefluiter M4-1 3 - 2
16:00 16:20 Het Drieluik M4-1 Omnibus M4-1 0 - 4
 

4 Meisjes Poule B

van tot thuisteam uitteam uitslag
13:30 13:45 Het Drieluik M4-2 De Flierefluiter M4-2 3 - 3
13:50 14:05 De Flierefluiter M4-3 De Klaverweide M4-1 3 - 0
14:10 14:25 De Regenboog M4-1 Het Drieluik M4-2 0 - 1
14:30 14:45 De Flierefluiter M4-2 De Flierefluiter M4-3 5 - 0
14:50 15:05 De Klaverweide M4-1 De Regenboog M4-1 2 - 0
15:10 15:25 Het Drieluik M4-2 De Flierefluiter M4-3 3 - 3
15:30 15:45 De Regenboog M4-1 De Flierefluiter M4-2 1 - 5
15:50 16:05 De Klaverweide M4-1 Het Drieluik M4-2 0 - 5
16:10 16:25 De Flierefluiter M4-3 De Regenboog M4-1 1 - 4
16:30 16:45 De Flierefluiter M4-2 De Klaverweide M4-1 3 - 0
 

4 Jongens Poule E

van tot thuisteam uitteam uitslag
13:50 14:10 Het Avontuur J4-1 Omnibus J4-3 1 - 2
13:50 14:10 De Regenboog J4-1 De Waterspiegel J4-1 6 - 2
14:30 14:50 De Regenboog J4-1 Het Avontuur J4-1 10 - 0
14:30 14:50 Omnibus J4-3 De Waterspiegel J4-1 13 - 1
15:10 15:30 De Regenboog J4-1 Omnibus J4-3 1 - 12
15:10 15:30 Het Avontuur J4-1 De Waterspiegel J4-1 10 - 6
 

logo

Mede mogelijk gemaakt door: